E-mail
Heslo
Prihlásiť Registrácia
 
Hľadaj...
 
 
 

O nas

O nás

Svet teplomerov vznikol ako oddelená divízia firmy ECOMED (www.ecomed.sk) z niekoľkých dôvodov.

V prvom rade preto, lebo ponuka teplomerov a kombinovaných vlhkomerov firmy ETI Ltd., ktorú reprezentuje firma ECOMED v SR už takmer 20 rokov je veľmi rôznorodá. Sú v nej teplomery a vlhkomery pre rôzne prevádzky a na rôzne účely. Tieto sú vhodné napríklad tak pre špeciálne ako aj pre bežné použitie. 

V druhom rade preto, lebo ponuka firmy ECOMED je vysokošpecializovaná a produkty, ktoré distribuujeme nie sú produktami (až na výnimky) bežnej spotreby. Teplomery sú určené aj pre bežných spotrebiteľov a to bol aj dôvod vyčlenenia týchto produktov na samostatný e-shop. 

V treťom rade preto, lebo takto môžeme lepšie priblížiť túto širokú škálu kvalitných meradiel obom vyššie spomenutým sektorom, no najmä laickej verejnosti. Kontrola teploty v rôznych zariadeniach, no najmä v chladničkách a/alebo mrazničkách, prípadne aj pri príprave jedál a nápojov, môže mať na kvalitu surovín a jedál no aj na naše zdravie veľký vplyv!

Dovoľujeme si tvrdiť, že obzvlášťdôležité je mať pod kontrolou teplotu v chladničkách, lebo už teploty nad 8°C v chladničke môžu spôsobiť, že budeme konzumovať potraviny, ktoré nemusia byť v poriadku! Ak je v miestnosti napríklad 25°C. 

Firma ECOMED pôsobí na Slovenskom trhu už 26 rokov.

 
 

Newsletter